Bootcamp není žádné sprosté slovo | EkonTech.cz


Bootcamp není žádné sprosté slovo

Ostatní / storyous / bootcamp
23. 9. 2020 - 9:03

Mnohými označován jako trénink v praxi, který studentům otevře dveře do světa byznysu. Chcete nastartovat svoji kariéru nebo rozjet vlastní byznys? Získejte know-how od lídrů startupové scény z Čech, Španělska a Silicon Valley.

V zahraničí jsou bootcampy hojně využívanou cestou jak během krátké doby předat znalosti, schopnosti a zkušenosti profesionálů lajkům a nováčkům. Možná znáte bootcamp spíše v kontextu sportovních aktivit a spojení s byznysovým tématem se na první pohled může jevit neobvykle. Nenechte se však vyvést z míry - koncept bootcampu funguje skvěle i pokud mluvíme o podnikatelských schopnostech.

30. září - 7. října proběhne takovýto bootcamp i u nás, v České republice! Společnost Storyous připravila pro studenty a čerstvé absolventy týdenní program nabitý přednáškami, workshopy a networkingem. Účastníci zakusí intenzivní týdenní sales a leadership trénink a všechny získané rady a triky si budou moct vyzkoušet přímo v terénu, protože trénink dělá mistra a praxe je ten nejlepší učitel.

Na co se můžou účastníci těšit? Tak třeba:

  • Jak se podařilo vytvořit lovebrand z produktu v jednom z nejméně sexy segmentů se podělí Ondřej Krátký, spoluzakladatel a CEO Liftaga.

  • Andrej Kiska, partner z Credo Ventures, má pravděpodobně nejlepší přehled o startupovém prostředí střední Evropy. Prozradí, na co se u startupů dívá investor, i jak naši startupovou scénu vnímají v Silicon Valley.

  • O tom, jak od píky vytvořit nejlepší obchodní tým a zajistit tím raketový růst jediného profitabilního food delivery projektu ve Španělsku povypráví spoluzakladatel a bývalý Head of Sales Just Eat Jaime Guitart.

Těšit se můžete na interaktivní workshopy, které rozvinou vaše schopnosti v oblasti sales, leadershipu, marketingu, PR, ale i strategického rozvoje. 

A ti nejlepší z nejlepších budou moct pokračovat placenou stáží ve Storyous!

Zjisti, jak může vypadat tvůj DREAM JOB!

Přihlaš se TADY!

“Věřím, že kdybych při zakládání svého prvního startupu věděl to, co vy po absolvování bootcampu, byl bych už mnohem dál.” Igor Třeslín, CEO Storyous