Wanastowky zahrají za vysloužilé mobily, podpořte s nimi recyklaci elektroniky! | EkonTech.cz


Wanastowky zahrají za vysloužilé mobily, podpořte s nimi recyklaci elektroniky!

Freetime / recyklace / koncert
25. 8. 2014 - 13:54

6. 9. 2014 od 20:00 ve velkém sále pražské Lucerny završí koncert kapely Wanastowi vjecy soutěž Mobilcup, založenou na recyklaci a podpoře nadačního fondu Zelený život. O vstupenky a podepsaná CD Wanastowek je možné také soutěžit na našich facebookových stránkách facebook.com/ekontech.cz

Kdo by neznal dnes již legendární českou kapelu Wanastowi vjecy, která už od roku 1988 přináší nezapomenutelné hity. Lístky na koncerty Wanastowek jsou tradičně rychle rozebrány a nejinak tomu bude i se vstupenkami na koncert 6. 9. v Lucerně. V rámci koncertu vystoupí také kapela Portless a Viktor Dyk & WAW.

Lístky byste ale marně sháněli v obvyklých prodejních sítích. Je totiž možné je získat jedině výměnou za nepotřebný nebo nefunkční mobil. Seznam sběrných míst najdete na http://www.koncertzamobil.cz/. Vstupenky spolu s podepsanými CD Wanastowek je také možné vyhrát v soutěži na našich facebookových stránkách facebook.com/ekontech.cz

Koncert je završením tří měsíců soupeření soutěžních týmů v Mobilcupu, které se snažily sesbírat pro recyklaci co nejvíce mobilů. Ty nejlepší týmy se utkají v zápase v malé kopané o hlavní cenu – zájezd na Ligu mistrů a možnost zahrát si exhibiční zápas s all star týmem. Klání vítězného mančaftu a týmu hvězd, jako jsou Jakub Kohák, Zdeněk Grygera, Vladimír Šmicer, Marek Jankulovski a další, se odehraje rovněž 6. 9., a to na pražském stadionu Motorlet v Praze 5.

Součástí soutěže Mobilcup je také věnování finančního daru ve výši 500 000 Kč Nadačnímu fondu Zelený život od partnerů Mobilcupu. „Recykluji už dlouho a všechno možné. Od starého oblečení, přes klasický papír, sklo a plasty až po elektro. V zahraničí je to běžné. Jsem ráda, že i v Čechách již začala být recyklace elektra normální. Červené kontejnery jsou nejen ve velkých krajských městech, ale i obcích. Lidé tak nemusejí s fénem nebo žehličkou do sběrného dvora,“ dodává patronka Nadačního fondu Zelený život Alena Šeredová.

Více informací je k dispozici na www.mobilcup.cz a www.koncertzamobil.cz