Zahrajte si plážový volejbal o půl milionu korun | EkonTech.cz


Zahrajte si plážový volejbal o půl milionu korun

Freetime / soutěž
9. 4. 2013 - 12:58

Půl milionu korun v banku? Tak to tu ještě nebylo! Na přelomu května a června odstartuje v osmi univerzitních městech kvalifikace turnaje v plážovém volejbale Patria Direct Beach Open, který je určen studentům vysokých škol, a který v polovině června vyvrcholí velkým finále v Praze.

beach

V každém z kvalifikačních klání se utká celkem 32 týmů o tři postupová místa do celorepublikového finále, které se odehraje v sobotu 15. června v Praze. Půjde opravdu o hodně – bude se rozdělovat půl milionu korun. Vítězný tým získá pro sebe 300 tisíc korun, druhý rovných 100 tisíc a třetí si odnese 40 tisíc korun. Ti nejlepší navíc pro svou vysokou školu získají bonus ve výši 50 tisíc.

„Chtěli jsme udělat turnaj pro studenty, kteří mají rádi tento sport, chtějí se pobavit a při tom mohou vyhrát zajímavé finanční částky,“ říká Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel společnosti Patria Direct, která je pořadatelem celého turnaje. „S námi můžete smečovat nejen na burze, přijďte si zahrát!“

O první místa do finále se bude bojovat už 21. května v Českých Budějovicích, o den později v Plzni a ve čtvrtek 23. května v Ústí nad Labem. Další týden následují kvalifikace v Praze, kde proběhne zároveň turnaj pro Liberec, a v Pardubicích. Od 4. do 6. června si zahrajeme v Ostravě, Olomouci a Brně.

Pro přihlášení je nutné splňovat pouze několik kritérií. Nejdůležitějším kritériem je být studentem vysoké školy, který studuje v tzv. denním studiu. Pokud navíc muž není registrován poslední dva roky v ČVS a žena nehraje vyšší než krajskou soutěž, nic jim nebrání sestavit až pětičlenný smíšený tým a přihlásit ho na www.patriaopen.cz do jednoho z kvalifikačních turnajů.

Protože se některému z týmů nemusí ten den na kurtu dařit podle představ, budou udělovány i divoké karty. Každému tedy mohou postup do finále zajistit jejich roztleskávačky. Vítězství v jejich soutěži totiž znamená automatický vstup do finále hlavního turnaje. Vyhraje ta skupina, která dostane publikum do varu a sklidí největší potlesk.  A navíc při závěrečném turnaji v Praze roztleskávačky bojují o 10 000 Kč a vítězný tým získá pro svou VŠ 50 000 Kč.

Další informace, kompletní pravidla a přihlášky jsou k dispozici na webových stránkách www.patriaopen.cz. Pro tipy, zajímavé zprávy o plážovém volejbale a nejaktuálnější informace o jednotlivých turnajích doporučujeme sledovat facebookový profil – fb.com/patriaopen.